14 dienų
gražinimo garantija
Mokėkite
grynais parduotuvėje
Pristatymas
visoje Lietuvoje
Nemokamas pristatymas Vilniuje ir Panevėžyje
0 0.00€
Konsultacijos: +370 618 34160 Parašykite

Apmokėjimas


Elektronine bankininkyste 

Elektroninėje parduotuvėje spynucentras.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: tiesioginis mokėjimas per Mokėjimai.lt sąskaitą, Swedbank interneto bankas  (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas  (AB „SEB bankas“), Interneto linija  (AB „DnB bankas“), Netbank Nordea  („Nordea Bank Lietuva“), Danske Bank  (Danske Bank A/S Lietuvos filialas), Citadele internet bankas  (AB „Citadele bankas“), SB linija  (AB „Šiaulių bankas“).
Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:
  • Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką. Spynucentras.lt nukreips Jus į Mokėjimai.lt puslapį, kuriame galėsite pasirinkti norimą banką. Kai pasirinksite banką, per kurį norite atsiskaityti Mokejimai.lt jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į spynucentras.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į spynucentras.lt neperduodami. 

Banko pavedimu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko ar pašto skyriuje. Sumokėjus už prekes pavedimu, užsakymo būsena nepasikeičia tol kol pinigai nepasiekia pardavėjo sąskaitos. Priklausomai nuo pirkėjo ir pardavėjo banko, pavedimas gali užtrukti iki 1 darbo dienos. Norėdami greičiau informuoti apie atliktą mokėjimą, galite atsiųsti pavedimo kopiją.

Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele atsiimdami prekes "Spynų Centras" parduotuvėje.

Galite atsiskaityti už prekes vienoje iš mūsų parduotuvių. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, bet atsiimdami prekes. Galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.

Apmokėjimas Apmokėjimas Apmokėjimas


Pristatymo budai:

Kaip mus rasti

Mus rasite:

Kareivių g. 2B, Vilnius
Mob. tel +370 618 34 160
Mob. tel +370 687 57 643
el. paštas: vilnius@spynucentras.lt.
J.Basanavičiaus g. 54, Panevėžys
Mob. tel +370 698 46 786
el. paštas: raimundas.somega@gmail.com

Atsiskaitymo būdai: